Witamy na firmowym blogu o diecie PFV !

Odchudzaj się i zarabiaj

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania produktów Islaverde™ Completa, które uzupełniają zrównoważoną dietę PFV (proteins-fruits-vegetables & vegetable oils). Mamy pewność, że wkrótce stanie się ona najpopularniejszą dietą w Polsce, ponieważ jako jedyna opiera się na naturalnych blokerach cukru, jakimi są: zielona kawa, biała fasola, zielona herbata oraz owoce i warzywa zawierające rozpuszczalny błonnik. Szczegółowe założenia diety znajdą Państwo na stronie www.islaverde.eu.

Dieta jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o prozdrowotność, zaś jej składniki są sycące i bardzo smaczne, dlatego nie będzie trudno przekonać do niej miliony Polaków bezskutecznie walczących ze swą nadwagą.

Produkowane przez nas komponenty diety PFV stanowią połowę dziennego pożywienia dla tych, którzy chcą schudnąć lub 1/3 dla tych, którzy pragną utrzymać wagę na dotychczasowym poziomie. Osoby z obu grup muszą liczyć się z koniecznością przeznaczenia na nasze owocowe i owocowo-warzywne mieszanki odżywcze oraz odchudzające zupy kwoty 250-300 PLN miesięcznie. W naszej ofercie znajdują się także profesjonalne wysokoobrotowe blendery o dużej mocy, bardzo pomocne w przygotowywaniu koktajli w diecie PFV.

Żeby zakupić wybrane produkty z naszego sklepu e.islaverde.eu trzeba się zarejestrować i zostać członkiem Klubu Islaverde™. Każdy członek klubu może dokonywać zakupów dla siebie i dla swoich znajomych, korzystając z przysługującego mu 23%-owego upustu. Ponieważ produkty Islaverde przeznaczone są do sprzedaży w systemie marketingu wielopoziomowego, każdy członek klubu, który będzie zainteresowany osiąganiem dochodów pasywnych, może rozpocząć budowę swej własnej struktury sprzedaży (patrz: plan marketingowy).

Jako jedyny producent na rynku połączyliśmy dietetykę z bogactwem natury opracowując dietę, w której nie ma ekstraktów, a tym bardziej jakichkolwiek tabletek. Gorąco zachęcamy do zarejestrowania się i wypróbowania naszych odchudzających naturalnych blokerów cukru. Nabywając wiedzę i doświadczenie podczas stosowania diety, łatwo będzie rekomendować ją innym, w połączeniu z możliwością dodatkowego zarobku.

Zapraszamy

Produkty Islaverde Completa będą dostępne w promocyjnej sprzedży od 30 marca 2015 w saszetkach i słoiczkach, oraz oddzielnych torebkach opakowaniowych.